Każda kobieta w swojej szkatułce z biżuterią powinna mieć przynajmniej jeden stylowy pierścionek, który będzie stanowił idealne dopełnienie wielu stylizacji. Dobrze dobrany pierścionek może zastąpić inne elementy biżuterii, przyciągając wzrok i podkreślając charakter właścicielki. Mimo że pierścionek jest ponadczasowym rodzajem biżuterii, to i jego nie omijają zmieniające się corocznie trendy. Co jest zatem modne w 2021 roku? Podpowiadamy w poniższym artykule.

1. Pierścionek korona – nietuzinkowy dodatek

2. Pierścionek z serduszkiem, czyli szczypta romantyzmu

3. Pierścionek bez oczka – dla miłośniczek oryginalności

Pierścionek korona – nietuzinkowy dodatek

Niezwykle modny jest pierścionek korona. Kształtem przypomina koronę i przywodzi na myśl luksus oraz elegancję. Złoto dopełnione jest błyszczącymi kamieniami, a więc zdecydowanie jest to ozdoba dla kobiet, które uwielbiają skupiać na sobie uwagę. Jest to pierścionek ażurowy, bogato zdobiony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Będzie stanowić bazę, jeśli chodzi o biżuterię. Z pewnością może także zastąpić inne elementy biżuteryjne, gdyż sam w sobie jest niezwykle zdobny i dekoracyjny. Wystarczy włożyć na przykład jednokolorową sukienkę tubę, klasyczne szpilki, a na palec wsunąć właśnie pierścionek koronę, by zabłysnąć na niejednym przyjęciu.

Pierścionek z serduszkiem, czyli szczypta romantyzmu

Ciekawym dodatkiem jest także pierścionek z serduszkiem – na przykład taki w formie obrączki ze wzorem serduszka, ułożonym z brylantów. Będzie to subtelne dopełnienie romantycznej stylizacji. Pierścionek taki nadaje się dla miłośniczek minimalizmu, które cenią sobie prosty i estetyczny design. Pierścionek taki doskonale sprawdzi się także do codziennych stylizacji – na przykład do pracy, zwłaszcza jeśli wykonywany zawód nie pozwala na noszenie zbyt krzykliwej biżuterii. Co więcej – pierścionek z serduszkiem można wykorzystać także jako dodatek na przykład do sukni ślubnej. Taki romantyczny akcent to idealne dopełnienie ślubnej stylizacji, a ponadto świetnie skomponuje się z obrączką. Jest to niejako podpowiedź dla panów, którzy planują oświadczyny. Może warto pomyśleć nad subtelnym pierścionkiem z serduszkiem, obok którego przyszła małżonka umieści następnie obrączkę? Różne modele tego typu pierścionków oferuje jubiler GOLD MONEY.

pierścionek ażurowy

Pierścionek bez oczka – dla miłośniczek oryginalności

Bardzo modny jest także pierścionek bez oczka – może to być pierścionek ażurowy. Sam ażurowy wzór jest wystarczająco zdobny i w oryginalny sposób podkreśla charakter stylizacji. Taki pierścionek może być stonowany i subtelny lub wprost przeciwnie – może przyciągać wzrok nietuzinkowym wzorem. W zasadzie pierścionki te występuje w wielu rozmaitych formach i wzorach. Mogą to być ażurowe pierścionki z wyciętym greckim wzorem bądź z wyciętymi serduszkami czy innymi formami. Ponadto pierścionek bez oczka jest niezwykle wygodny i komfortowy w codziennym noszeniu. Gładka powierzchnia bez wystających kamieni czy cyrkonii sprawia, że pierścionek nie zaczepia o ubranie. Jest to zatem doskonała propozycja na co dzień. Zwłaszcza jeśli właścicielka biżuterii wykonuje dłońmi wiele różnych czynności – na przykład przez wzgląd na charakter pracy.

Podsumowując; w 2021 roku modne są zarówno bogato dekorowane pierścionki, jak również subtelne pierścionki z serduszkiem lub pierścionki ażurowe. Wszystko zależy od osobistych preferencji użytkowniczki biżuterii. Jedno jest pewne – w tym sezonie każda elegancka kobieta znajdzie coś dla siebie w ofercie jubilera.