Mezoterapia igłowa jest rodzajem iniekcji podskórnej. Za pomocą igły i strzykawki lub specjalnej kaniuli wprowadza się podskórnie tzw. koktajle odżywcze. Ich skład dobierany jest przez specjalistę indywidualnie, zgodnie z potrzebami skóry. Jeśli chodzi o zabiegi na twarz, to jest to obecnie jedna z szerzej polecanych metod jej leczenia i regeneracji. Mezoterapia doskonale sprawdza się w odmładzaniu skóry, wspiera usuwanie pierwszych zmarszczek, poprawia koloryt i jędrność skóry, może być pomocna w walce z przebarwieniami. Leczenie skóry twarzy z jej wykorzystaniem daje wyjątkowo dobre rezultaty.

Mezoterapia igłowa w Gdańsku

Jeśli planujemy leczenie skóry twarzy i chcemy, aby przeprowadzona została na niej właśnie mezoterapia igłowa w Gdańsku, to możemy udać się do jednego z wielu gabinetów, w których oferowane są tego rodzaju zabiegi. Jednak kluczowe jest, aby dostać się pod skrzydła, a może precyzyjniej pod igłę jak najlepszego fachowca, z doświadczeniem i odpowiednimi umiejętnościami. Są to bowiem zabiegi na twarz, które wymagają wyjątkowej precyzji w działaniu.

Osoby, dla których kusząca jest mezoterapia igłowa w Gdańsku serdecznie zachęcamy do skorzystania w tym zakresie z Impladent Medical & Dental Clinic – mezoterapia igłowa. W klinice zabieg zostanie przeprowadzony z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa i zyskamy gwarancje jego skuteczności, dzięki wykonaniu przez profesjonalistów.

Dla kogo zabieg będzie idealny?

Mezoterapia igłowa jest dość specyficznym zabiegiem, uznawanym za inwazyjny, gdyż dochodzi do przerwania ciągłości naszego naskórka, na skutek dokonywania nakłuć. Nie ma w jego przypadku większych ograniczeń wiekowych, o ile ogólny stan zdrowia i skóry nie wykazuje przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. Przed zabiegiem powinniśmy spotkać się ze specjalistą, który będzie go wykonywać i jego zadaniem będzie wykluczenie obecności jakichkolwiek czynników, które byłby przeszkodą do jego przeprowadzenia.

Z relacji kobiet i nie tylko, które poddały się mezoterapii wynika, że najlepsze i najbardziej widoczne działanie zabieg ten ma w wieku pomiędzy 30 a 60 rokiem życia. W tym czasie pojawiają się u nas zmarszczki i różne oznaki starzenia, skóra traci swoją jędrność i elastyczność, jednak możemy temu skutecznie przeciwdziałać z wykorzystaniem współczesnych osiągnięć medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Gdzie wykonać zabieg?

Jeśli Mezoterapia to Gdańsk i sprawdzona klinika. W ten sposób dbamy o własne bezpieczeństwo, gdyż jeśli zabieg nie zostanie wykonany prawidłowo, to rośnie ryzyko powikłań. Kluczowe będzie tu więc profesjonalne podejście i odpowiedni sprzęt, oraz oczywiście środki dezynfekcyjne. Gdańsk to wyjątkowa miejscowość, w której kobiety chętnie sięgają po nowoczesne rozwiązania branży beauty, a biorąc pod uwagę, że popyt kształtuje podaż, mamy tu również wielu niezastąpionych specjalistów w tym zakresie.