Jogę twarzy możesz stosować żeby zachować młody i zdrowy wygląd. Dzięki stosowaniu regularnych ćwiczeń możesz sprawić, że skóra będzie wciąż jędrna i piękna.

Zobacz co daje joga twarzy!

1. Czym jest joga twarzy?

2. Joga twarzy działa!

3. Codziennie ćwicz mięśnie twarzy

Czym jest joga twarzy?

Joga twarzy łączy w sobie ćwiczenia oraz masaże. Towarzyszą jej elementy relaksacji i akupresury. W jodze twarzy odnajdujemy techniki, które opierają się na wiedzy sięgającej w daleką historię Chin, Japonii oraz Indii. Łączą się ze współczesną wiedzą na temat mięśni i właściwości naszej skóry. Ćwiczenia dotyczą takich partii ciała jak: twarz, szyją oraz dekolt.

Celem jest zachowanie zdrowego i młodego wyglądu, ale również osiągnięcie balansu między naszym umysłem i ciałem. Kojące ruchy, które wprowadzamy do masażu nie tylko odprężają skórę i wygładzają. Sprawiają, że my się relaksujemy. Nasze troski znikają i uwalniamy głowę. Joga twarzy ukształtowała się w holistycznym podejściu do zdrowia.

Jest dedykowana osobom w każdym wieku. Nasz młody wygląd zmienia się z czasem i zaczynamu obserwować oznaki starzenia. Styl życia dodatkowo wpływa na cały organizm w tym wygląd skóry. Systematyczne ćwiczenia doprowadzą do redukcji zmarszczek. Regularne praktykowania jogi twarzy zaleca się szczególnie osobom, które mają opadające powieki, drugi podbródek, niezdrowy wygląd twarzy lub po prostu są przemęczone.

Joga twarzy działa!

Joga twarzy ma pozytywny wpływ na skórę twarzy. To naturalny sposób żeby zachować zdrowy wygląd, którym cieszyliśmy się w młodym wieku. Ma zbawienne działanie na elastyczność skóry, wygładza zmarszczki na szyi, między oczami oraz otaczające usta. Pierwsze efekty jakie poczujesz to dobre samopoczucie. Pamiętaj, że joga nie tylko działa na ciało, ale również Twój umysł.

Na całym świecie w leczenie zaczyna się wprowadzać różne formy jakie oferuje masaż. Już zestaw oparty o proste ćwiczenia poprawi samopoczucie oraz przyspieszy krążenie krwi.

Możesz zacząć od ćwiczeń nawet jeżeli należysz do osób początkujących, które rozpoczęły swoją przygodę z automasażem. Warto spróbować!

Codziennie ćwicz mięśnie twarzy

Jeżeli chcesz w pełni się zrelaksować skorzystaj z oferty salonu gdzie wykonywane są zabiegi jogi twarzy. Profesjonalny personel sprawi, że wyjdziesz zadowolony spod ich rąk. Zadbają też o całościową oprawę żeby umilić Twój zabieg.

Ćwiczenia z jogi twarzy możesz wykonywać sam w domu. Dla osiągnięcia jak najszybszych i najlepszych efektów pamiętaj o ich systematyczności. Codzienne ćwiczenie sprawi, że zaczną wygładzać się zmarszczki na Twojej szyi. Ćwiczenia mięśni twarzy możesz wykonywać zarówno w pozycji siedzącej jak i leżącej. Pamiętaj żeby przed ich rozpoczęciem wyciągnąć soczewki kontaktowe oraz zrelaksować się poprzez głębokie wdechy i wydechy. W każdej jodze ważny jest oddech ponieważ on uwalnia umysł.

Jak wyglądają ćwiczenia twarzy? Jest wiele technik. Jeżeli chcemy pozbyć się zmarszczek z kącików ust należy otwierać usta w literkę „O” z odpowiednią serią powtórzeń. Zlikwidowanie tzw. lwiej zmarszczki uzyskuje się poprzez nacisk poduszki dłoni między brwi. Niekiedy ćwiczenia wykonywane są jedynie przez ruchy twarzy, w innych przypadkach do masażu wykorzystujemy nasze dłonie włącznie z opuszkami paców.

Każdy mięśni żeby zachował się w zdrowiu należy ćwiczyć. Dzięki temu wzmacniają się i chronimy je przed upływem czasu. Ćwiczenie powinno być powtarzalne i bazować na masażu. Jeżeli potrzebujesz więcej wskazówek na temat tego jak powinien wyglądać cykl ćwiczeń poszukaj poradników na Youtube.