Jedne pary kochają się częściej, inne zdecydowanie rzadziej. Pojawia się jednak pytanie – jak często powinniśmy uprawiać sex, aby związek był udany? Czy to w ogóle na na niego aż taki wpływ? Z pewnością ma i to duży. Bliskość z partnerem jest ważna dla utrzymania lepszych relacji, a nawet podbudowania własnej samooceny. Naukowcy przekonują, że aby nasz związek był udany powinniśmy kochać się z partnerem raz w tygodniu. Pewnie wiele osób będzie zaskoczonych takim stwierdzeniem. Ile w tym prawdy?

Badania naukowe

Naukowcy przebadali 11 tysięcy mężczyzn i 14 tysięcy kobiet. Ustalono w ten sposób, że każda osoby, które są aktywne seksualnie osiągają maksymalny poziom zadowolenia przy zbliżeniach raz na tydzień. Zarówno większa jak i mniejsza ilość sexu nie powoduje u nas lepszego samopoczucia. Okazuje się bowiem, że relacje z partnerem, wspólne spędzanie czasu – szukamy poczucia bliskości a nie samego seksu.

Jednak, gdy w łóżku pojawiają się problemy cierpi na tym związek

Mimo wszystko, gdy np. u mężczyzny pojawiają się problemy z erekcją, to związek może ucierpieć. Jednak nie zawsze ma to związek z mniejszą ilością sexu, a z relacją i wstydem. Dlaczego? Bo Panowie wstydzą się mówić o własnej potencji i fakt ten próbują ukrywać. Rozwiązaniem krótkotrwałym mogą być różnorodne leki na potencję, choć zawsze ich przyjmowanie najlepiej jest skonsultować z lekarzem i upewnić się, ze nie wpłyną negatywnie na działanie naszych leków na choroby przewlekłe. Niestety prędzej czy później konieczne będzie udanie się do lekarza i znalezienie przyczyny swojego problemu i jej wyleczenie.

Gdzie kupić leki na potencję?

Nie musi to być stacjonarna apteka. Zamówienia możemy dokonać online, dzięki czemu całość będzie dużo bardziej komfortowa, anonimowa, dyskretna. W większości przypadków jest to bardzo ważne. Duży wybór tego rodzaju produktów znajduje się na Kamagra Sklep. Każdy z dostępnych leków jest tu szczegółowo opisany, dzięki czemu przed zakupem możemy poznać jego działanie.

Indywidualne potrzeby

Pamiętajmy jednak, że naukowcy w swoich badaniach biorą pod uwagę średnią i większość odpowiedzi. Każda para może być inna, podobnie jak jej potrzeby. Dlatego jeśli ochota na zbliżenie pojawia się częściej to nie musimy czekać tych 7 dni, bo wtedy będziemy czuć się najlepiej. Najważniejsze to słuchać swojego organizmu, swoich potrzeb i tego czego chce partner. Powinniśmy być przede wszystkim ze sobą i dla siebie, tylko wówczas uda się zachować szczęśliwy związek przy optymalnym pożyciu.