Wraz z nadejściem Nowego Roku zaczynamy robić pierwsze postanowienia. Wśród nich często dominuje plan zrzucenia zbędnych kilogramów. Nic w tym dziwnego, w końcu z sezonu na sezon projektanci strojów kąpielowych zaskakują nowymi wzorami i kolorami. A to właśnie lato i perspektywa wakacji na plaży najczęściej zachęcają do pracy nad sylwetką. Mimo to, bez względu na to, ile wskazuje waga, stroje kapielowe 2020 sprawiają, że każda pani poczuje się w nich wyjątkowo!

  1. Na co zwracać uwagę kupując strój kąpielowy?
  2. Stroje kapielowe 2020 – tegoroczne trendy

Na co zwracać uwagę kupując strój kąpielowy?

W stroju kąpielowym powinnyśmy się czuć przede wszystkim wygodnie. Dlatego też, powinnyśmy zwracać szczególną uwagę na materiał, z którego został on wykonany. Sprawdzamy też wiązania i wszelkie klamry i sprzączki, tak, aby nas nie uciskały i nie powodowały otarć. Dobrze, żeby panie, którym doskwiera alergia na nikiel przestudiowały pochodzenie metalowych dodatków do plażowego stroju.

Kolejnym krokiem w wyborze ubrania kąpielowego będzie dostosowanie go do naszej sylwetki. Chcąc ukryć niedoskonałości możemy wybrać majtki z dłuższym stanem, albo postawić na jednoczęściowe okrycie. Nie bez znaczenia jest także miseczka. Paniom z mniejszym biustem poleca się stroje kąpielowe push up, które optycznie powiększają piersi. I choć stroje kapielowe push up wyglądają bardzo szykownie, to nie sprawdzą się u pań z obfitym torsem. Kształt miseczki może powodować dyskomfort, szczególnie w trakcie pływania, o czym warto pamiętać. Warto dodać, że plażowiczki o dużym biuście mogą czuć się wygodnie w strojach z utwardzaną miseczką.

Stroje kapielowe 2020 – tegoroczne trendy

Na wielbicielki mody, które pragną podążać za nowymi tendencjami czeka bogata oferta. Stroje kąpielowe 2020 łączą w sobie funkcjonalność i unikatowy design. Panie nie będą musiały już więcej wybierać pomiędzy idealnym wyglądem, a wygodną. Kolekcja tegorocznych okryć plażowych to istna feria barw, wzorów i faktur. W strojach dwuczęściowych znajdziemy zarówno majtki brazylijskie, jak i te z wyższym stanem, idealne dla klientek z problematyczną strefą na brzuchu.

Wielbicielki klasycznych rozwiązań również znajdą coś dla siebie, a panie, które lubią bardziej drapieżny i ekstrawagancki look z pewnością zachwycą paski i wiązania wszechobecne w tegorocznych stylizacjach. Falbany to kolejna nowość. Idealnie i podkreślają ramiona i nadają romantycznego charakteru.

Stroje jednoczęściowe natomiast zachwycają różnorodnością wzorów i kolorów, co zapewne ucieszy klientki optujące za tym typem plażowego odzienia.