Spadek zainteresowania seksem to najczęściej efekt rutyny i monotonii. Chociaż dla wielu par sprawdzone scenariusze to recepta na udaną bliskość, od czasu do czasu warto dać się ponieść fantazji. Sprawdź, jak urozmaicić miłosne zbliżenia, by seks – nawet po latach spędzonych razem – smakował jeszcze bardziej.

Spadek zainteresowania seksem to najczęściej efekt rutyny i monotonii. Chociaż dla wielu par sprawdzone scenariusze to recepta na udaną bliskość, od czasu do czasu warto dać się ponieść fantazji. Sprawdź, jak urozmaicić miłosne zbliżenia, by seks – nawet po latach spędzonych razem – smakował jeszcze bardziej.

Ten sam przebieg gry wstępnej, zawsze identyczna sceneria, te same pozycje… Jeżeli nawet to wszystko pozwala osiągnąć niebywałą rozkosz, warto od czasu do czasu pokusić się o dodatkową porcję wrażeń. Wystarczy wprowadzić do sypialni odrobinę dreszczyku, by rozbudzić żądze i rozpalić do czerwoności. Ta odrobina emocji zamieni klasyczne zbliżenie w prawdziwą lawinę namiętności.

Seks pod prysznicem

Biorąc pod uwagę najbardziej ekstremalne miejsca, w których ludzie uprawiają seks, zbliżenie pod prysznicem to pikuś. Warto jednak zaprosić partnera do łazienki, aby zapewnić sobie i jemu nieziemskie odczucia.

Dodatkowym bodźcem zwiększającym podniecenie jest widok nagiego ciała, po którym spływają strużki wody. Pobudza to wyobraźnię, potęgując doznania. Prysznic to dobra opcja zarówno w przypadku seksu klasycznego, jak i seksu oralnego.

Aby jednak miłosne zbliżenie w takiej scenerii było bezpieczne, warto zaopatrzyć się w praktyczne akcesoria. W internetowych sex shopach znaleźć można m.in. specjalne rączki z przyssawką, które pomagają utrzymać równowagę.

Delikatne zniewolenie

O tym, jak wiele osób fantazjuje o seksie z nutką zniewolenia, może świadczyć ogromne zainteresowanie książkową serią „50 twarzy Greya”. Jeżeli chcesz w sypialni stworzyć namiastkę erotycznego świata bohaterów, sięgnij po odpowiednie gadżety erotyczne z sex shopu.

  • Opaski do krępowania nóg i rąk zapewnią pełne zniewolenie. Wykonane z przyjemnych materiałów, są wygodne i nie powodują dyskomfortu.
  • Maska na oczy – to niepozorny gadżet, który wyostrza zmysły i potęguje doznania. Dzięki temu nawet delikatne głaskanie czy chuchanie może wzmóc podniecenie.

Ciekawym rozwiązaniem są gotowe zestawy do krępowania. Zawierają one niezbędne akcesoria, m.in. opaskę na oczy, linki czy kajdanki, a nawet silikonowe pejcze lub packi – wyjaśnia właściciel internetowego sex shopu SexownySklep.pl.

Pamiętaj jednak, abyście oboje wyrażali zgodę na taki scenariusz. Tylko wtedy miłosne zniewolenie zaowocuje eksplozją namiętności.

Zabawa (nie)oczywistymi gadżetami

Wibrator czy masażer łechtaczki to gadżety dobrze Ci znane? Nic nie stoi na przeszkodzie, by sięgnąć po mniej oczywiste akcesoria erotyczne.

Jeżeli chcesz przeżyć seks z przyjemnym dreszczykiem i jednocześnie wejść na wyższy poziom, zaopatrz się w dildo strap-on. To gadżet, który wykorzystasz m.in. do peggingu – zabawy polegającej na stymulacji partnera. Podniecenie i rozkosz gwarantowane.

Pomysłów na urozmaicenie seksu jest wiele. Otwórz się więc na nowe wyzwania i daj się ponieść wyobraźni, więcej inspiracji w sexownysklep.pl