Chcesz mieć opakowanie dla produktu z indywidualnym nadrukiem? Szukasz ciekawego, nieszablonowego pomysłu na opakowanie Twojego produktu lub wyróżnienie Swojej marki? Chciałbyś mieć udział w procesie tworzenia opakowania dla Twojej firmy?

O firmie Zapakuj.to

Jesteśmy nowoczesną, innowacyjną firmą, działającą na platformie internetowej. Proponujemy naszym klientom samodzielne projektowanie opakowań w opracowanym przez nas Kreatorze bądź Wykrojniku. Nasza aplikacja działa w prosty sposób, nie wymaga dodatkowych umiejętności, dla bardziej doświadczonych użytkowników przygotowaliśmy projektowanie na wykrojnikach, w ulubionych aplikacjach lub narzędziach.

Użytkownik wybiera jeden z kilku standardowych rozmiarów opakowań i samodzielne określa jego kolor oraz umieszcza na nim własną grafikę lub tekst. W ten sposób powstają spersonalizowane pudełka.

Można u nas zamawiać pudełka w krótkich seriach ( od 30 sztuk). Realizujemy zamówienia duże w różnym asortymencie. Czas realizacji wynosi 14 dni, a formę płatności wybiera klient.

Nasi klienci

Swoją ofertę kierujemy do firm małych, średnich i dużych w branży odzieżowej, kosmetycznej, spożywczej, czy artykułów gospodarstwa domowego. Działamy w modelu B2B. Z naszej oferty korzystają przede wszystkim różnego formatu sklepy internetowe oraz marki realizujące wysyłki promocyjne.

Znaki rozpoznawcze firmy

  • Materiał, z którego wykonane są pudełka Zapakuj.to jest wysokiej jakości i przyjazny dla środowiska
  • Dostępność, łatwe zamawianie, sprawna obsługa klienta.

Pudełka z własnym nadrukiem

Są znakomitym narzędziem marketingowym i sprzedażowym. Nadruk wybierany przez użytkownika może zawierać: jego Logo, markę produktu, dane kontaktowe, znaki specjalne itp. Nadruk można wprowadzić na wszystkich modelach naszych pudełek, zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz pudełka. Zalecane jest jednak, aby w przypadku produktów żywnościowych nie umieszczać nadruku od środka opakowania.

Zobacz więcej na stronie https://zapakuj.to.

W poszczególnych wersjach pudełek nadruk prezentuje się inaczej.

W pudełkach fasonowych Eco White czarny nadruk na bielonej tekturze prezentuje się znakomicie. Ta minimalistyczna stylistyka wyróżnia pudełko i nadaje mu indywidualny charakter. Naturalny wygląd i czytelność nadruku uzyska klient wybierając pudełko fasonowe Eco, tutaj szara tektura z czarnym nadrukiem daje efekt prostoty. W pudełkach Full Color z kolei kolorowy nadruk na białym podkładzie podkreśla jakość produktu.

Pudełka produktowe cechuje wysoka klasa papieru Chromocard i Arktika. Tutaj nadruk wygląda interesująco i inspirująco. Możliwe są różne kombinacje kolorem i grafiką w Kreatorze. Opakowania te dostępne są w konstrukcji pionowej i poziomej, posiadają dobre zamykanie i bezpieczne zamykanie.

Pudełka klapkowe Eco wykonane są z grubszej i bardziej wytrzymałej tektury falistej. Znakomicie sprawdzają się, jako opakowanie zbiorcze, idealne do transportu. Występują w rozmiarach od pojemności 26 l do 240 litrów. Tutaj czarny nadruk na szarym kartonie nie musi być nudny. Wprowadzając indywidualne oznaczenia, nadasz opakowaniu właściwy przekaz komunikacyjny.