Pudełka z własnym nadrukiem

Chcesz mieć opakowanie dla produktu z indywidualnym nadrukiem? Szukasz ciekawego, nieszablonowego pomysłu na opakowanie Twojego produktu lub wyróżnienie Swojej marki? Chciałbyś mieć udział w procesie tworzenia opakowania dla Twojej firmy?

O firmie Zapakuj.to

Jesteśmy nowoczesną, innowacyjną firmą, działającą na platformie internetowej. Proponujemy naszym klientom samodzielne projektowanie opakowań w opracowanym przez nas Kreatorze bądź Wykrojniku. Nasza aplikacja działa w prosty sposób, nie wymaga dodatkowych umiejętności, dla bardziej doświadczonych użytkowników przygotowaliśmy projektowanie na wykrojnikach, w ulubionych aplikacjach lub narzędziach.

Użytkownik wybiera jeden z kilku standardowych rozmiarów opakowań i samodzielne określa jego kolor oraz umieszcza na nim własną grafikę lub tekst. W ten sposób powstają spersonalizowane pudełka.

Można u nas zamawiać pudełka w krótkich seriach ( od 30 sztuk). Realizujemy zamówienia duże w różnym asortymencie. Czas realizacji wynosi 14 dni, a formę płatności wybiera klient.

Nasi klienci

Swoją ofertę kierujemy do firm małych, średnich i dużych w branży odzieżowej, kosmetycznej, spożywczej, czy artykułów gospodarstwa domowego. Działamy w modelu B2B. Z naszej oferty korzystają przede wszystkim różnego formatu sklepy internetowe oraz marki realizujące wysyłki promocyjne.

Znaki rozpoznawcze firmy

  • Materiał, z którego wykonane są pudełka Zapakuj.to jest wysokiej jakości i przyjazny dla środowiska
  • Dostępność, łatwe zamawianie, sprawna obsługa klienta.

Pudełka z własnym nadrukiem

Są znakomitym narzędziem marketingowym i sprzedażowym. Nadruk wybierany przez użytkownika może zawierać: jego Logo, markę produktu, dane kontaktowe, znaki specjalne itp. Nadruk można wprowadzić na wszystkich modelach naszych pudełek, zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz pudełka. Zalecane jest jednak, aby w przypadku produktów żywnościowych nie umieszczać nadruku od środka opakowania.

Zobacz więcej na stronie https://zapakuj.to.

W poszczególnych wersjach pudełek nadruk prezentuje się inaczej.

W pudełkach fasonowych Eco White czarny nadruk na bielonej tekturze prezentuje się znakomicie. Ta minimalistyczna stylistyka wyróżnia pudełko i nadaje mu indywidualny charakter. Naturalny wygląd i czytelność nadruku uzyska klient wybierając pudełko fasonowe Eco, tutaj szara tektura z czarnym nadrukiem daje efekt prostoty. W pudełkach Full Color z kolei kolorowy nadruk na białym podkładzie podkreśla jakość produktu.

Pudełka produktowe cechuje wysoka klasa papieru Chromocard i Arktika. Tutaj nadruk wygląda interesująco i inspirująco. Możliwe są różne kombinacje kolorem i grafiką w Kreatorze. Opakowania te dostępne są w konstrukcji pionowej i poziomej, posiadają dobre zamykanie i bezpieczne zamykanie.

Pudełka klapkowe Eco wykonane są z grubszej i bardziej wytrzymałej tektury falistej. Znakomicie sprawdzają się, jako opakowanie zbiorcze, idealne do transportu. Występują w rozmiarach od pojemności 26 l do 240 litrów. Tutaj czarny nadruk na szarym kartonie nie musi być nudny. Wprowadzając indywidualne oznaczenia, nadasz opakowaniu właściwy przekaz komunikacyjny.

Może ci się spodobać również

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.