Chrzest Święty to ogromnie ważne wydarzenie w życiu dziecka. Z tej okazji rodzice, chrzestni i inne bliskie osoby gromadzą się, by wspólnie celebrować przyjęcie przez malca pierwszego sakramentu. Zobacz nasze pomysły na upominki i wybierz prezent na Chrzest, który się wyróżni!

Sztućce dla dzieci z grawerem na prezent na Chrzest

Jaki prezent na Chrzest wybrać?

Zastanawiasz się, co kupić dziecku na Chrzest? Najpiękniejsze pamiątki i praktyczne podarunki znajdziesz w internetowym sklepie ePrezenty.pl. Najlepszy prezent na Chrzest to ten od serca. Ozdobienie upominku unikalnym grawerem, nadrukiem czy haftem zmieni go w sentymentalną pamiątkę, do której maluszek wróci po latach.

Pamiątka Chrztu Świętego – sztućce dla dzieci z grawerem

Wręcz prezent na Chrzest dziecka, który będzie nie tylko miłą pamiątką, ale również przyda się maluszkowi. Praktycznym upominkiem, który zostanie zapamiętany, jest zestaw sztućców w pudełku z personalizacją. Na każdym z jego elementów pojawi się grawer z imieniem dziecka. Drewniana skrzyneczka ozdobiona zostanie piękną grafiką i datą uroczystości. Ten praktyczny prezent na Chrzciny pewnego dnia przywoła wspomnienia z dzieciństwa!

Szklana statuetka z nadrukiem na prezent na Chrzest

Idealny prezent z okazji Chrztu Świętego – szklana statuetka z nadrukiem

Kolejnym pomysłem na piękny prezent na Chrzest dziewczynki lub chłopca jest szklana statuetka z nadrukiem. Pod uroczą ilustracją pojawi się osobista dedykacja i tekst: Niechaj Bóg Cię błogosławi, niechaj przy Tobie trwa, niechaj będzie Bożym dziełem każda cenna chwila Twa. Idealnie sprawdzi się jako prezent od rodziców chrzestnych. Pamiątka Chrztu Świętego umieszczona na półce w pokoiku dziecka będzie zawsze przypominać o tym wyjątkowym wydarzeniu.

Srebrna grzechotka w ramce z nadrukiem na prezent na Chrzest

Oryginalny prezent na Chrzest – srebrna grzechotka w ramce z nadrukiem

Prezent na Chrzciny, o którym koniecznie należy wspomnieć, to srebrna grzechotka w ramce z nadrukiem. Obok symbolicznej zabawki będzie widnieć personalizacja i delikatna grafika ze śpiącym maleństwem. Elegancka pamiątka stanie się niepowtarzalną dekoracją o wielkim znaczeniu. Prezenty na Chrzciny z personalizacją są jedyne w swoim rodzaju i z pewnością zostaną zapamiętane.

Wyjątkowy prezent na Chrzest Święty – album na zdjęcia

Wybierając prezent na Chrzest Święty dziecka, warto postawić na wyjątkową pamiątkę. Ten szczególny dzień z pewnością zostanie uwieczniony na licznych zdjęciach. Dobrym pomysłem jest zebranie ich w jednym miejscu, by móc w każdej chwili wrócić do wspomnień. Podaruj dziecku album na zdjęcia z grawerem. Na okładce pojawi się trwała personalizacja. Można umieścić tam dedykację i datę Chrztu. To świetna propozycja zarówno na prezent na Chrzest chłopca jak i dziewczynki. Tak wyjątkowy podarunek będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

Album na zdjęcia z grawerem na prezent na Chrzest

Oryginalne prezenty na Chrzest

W dniu Chrztu Świętego warto obdarować dziecko naprawdę wyjątkowym prezentem. To piękny sposób na upamiętnienie tego ważnego momentu życia maluszka. Radzimy postawić na oryginalność. W zestawieniu znalazło się wiele ciekawych rozwiązań, ale jeszcze więcej prezentów jedynych w swoim rodzaju zobaczysz na ePrezenty.pl. Pamiętaj, że wyjątkowa uroczystość, taka jak Chrzest to doskonała okazja, by wręczyć pamiątkę na całe życie!