Oryginalne karty podarunkowe Giftmall na 8 marca

Piękne święto 8 marca to niesamowity, niezwykły dzień pełen uśmiechów, pięknych kwiatów i prezentów przeznaczonych dla płci pięknej. Aby uroczysta uroczystość była świetna, firma Giftmall pomoże Ci przygotować niedrogie, ale ciekawe i piękne najlepsze prezenty dla kolegów, krewnych i wszystkich znanych kobiet.

Co dać na Międzynarodowy Dzień Kobiet?

Jeśli myślisz «Kupię bukiet kwiatów i cukierków, bo to takie romantyczne», spieszymy cię rozczarować. Te prezenty są naprawdę urocze, ale nie ma w nich nic niezwykłego. Kwiaty i słodycze są podawane jako dodatek do głównej niespodzianki, ale nie jako samowystarczalny prezent na wielkie wakacje. Aby zadowolić swoją bratnią duszę, wybierz jeden z tych romantycznych pomysłów:

 1. latanie we dwoje balonem;
 2. romantyczna randka na dachu;
 3. spacer we dwoje na koniach;
 4. Degustacja wina i przygotowanie fondue dla dwojga;
 5. sesja zdjęciowa na tle architektury miejskiej;
 6. weekend nad Morzem Kijowskim w hotelu z krytym basenem.

Te luksusowe i niestandardowe prezenty pomogą Ci wyrazić swoje uczucia do pięknej kobiety i spędzić z nią niezapomniany wieczór. Jeśli twoja wybrana z natury jest ekstremalna, możesz zadowolić ją konkursami na gokartach, kursami pilotowania balonu lub klasą mistrzowską na slackline-chodzenie po rozciągniętym zawiesiu. Po takiej niespodziance twoja ukochana będzie miała niezapomniane wrażenia i jasne emocje.

Najlepsze karty upominkowe dla kobiet na dzień kobiet

Niezależnie od tego, czy szukasz prezentów w przedszkolu dla nauczycielki, nauczycielki w szkole, partnerki w pracy, krewnej lub innej znajomej, firma Bodo poleca następujące najbardziej pożądane niespodzianki dla każdej dziewczyny:

 1. studyjną sesję zdjęciową lub spacer z fotografem po ulicach miasta;
 2. dzień urody obejmujący zabiegi na twarz i ciało, stylizację, makijaż, manicure;
 3. certyfikat na masaż z użyciem naturalnych olejków zapachowych;
 4. warsztaty malarskie, przyrządzanie pysznej kawy lub czekolady;
 5. odwiedź fascynujące muzeum fotografii z różnymi lokalizacjami 3D.

Ranking popularnych prezentów na dzień 8 marca od firmy Giftmall jest stale aktualizowany o nowe produkty, więc na pewno wybierzesz niezwykłe i fajne prezenty na każdą okazję.

Certyfikat w prezencie na 8 marca

Aby zaskoczyć na pewno, wybierz na stronie giftmall niesamowite, niezwykłe i zabawne doświadczenia w liczbie do 5 usług. Zapłać za najdroższy z nich i pozwól odbiorcy zdecydować, który pomysł najbardziej jej się podoba. Jeśli wybrane wrażenie okaże się tańsze niż to, co zapłaciłeś, pieniądze pozostaną na koncie certyfikatu i mogą zostać wykorzystane na inne usługi w firmie Giftmall.

U nas możesz wydać wyjątkowy prezent na 8 marca w formacie e-certyfikatu lub odebrać kartę w pudełku prezentowym, którego Dostawa zostanie wykonana dokładnie do 8.numeru. Certyfikat elektroniczny zostanie wysłany do odbiorcy na adres e-mail, po czym będzie musiał aktywować prezent, przechodząc na stronę Giftmall. Pudełko można zorganizować z dostawą do mieszkania lub odebrać je odbiór z kilku sklepów w Kijowie. Możesz uzyskać bezpłatną konsultację dotyczącą wyboru prezentów i dowiedzieć się o aktualnych kreatywnych nowościach przez telefon wskazany na górze strony. Konsultanci Giftmall zawsze starają się znaleźć indywidualne podejście do każdego klienta i szczegółowo odpowiadają na wszystkie pytania związane z aktywacją kart podarunkowych.