Niedobór wody w organizmie może być przyczyną osłabienia organizmu, zawrotów i bólu głowy, a także senności i spadku koncentracji. Wszystkie te objawy nieodpowiedniego nawodnienia stanowią poważną przeszkodę w pracy i wypełnianiu obowiązków. Dlatego bardzo ważne jest, aby podczas pracy regularnie pić wodę. Żeby zadbać o to, by wszyscy pracownicy byli w dobrej formie, najlepiej zastanowić się nad dostawą wody do firmy, która jest prostym rozwiązaniem kwestii odpowiedniego nawodnienia. Sprawdź, jak działa dostawa wody do firmy i jak nawiązać współpracę.

Dlaczego warto pić wodę?

Woda jeden z głównych składników ciała ludzkiego. Jej obecność jest niezbędna w organizmie do spełniania podstawowych funkcji, takich jak:

  • trawienie pokarmu i transport wartości odżywczych do komórek
  • usuwanie toksyn oraz zanieczyszczeń
  • utrzymanie ciała w optymalnej temperaturze oraz ochrona śluzówek, gałek ocznych, stawów
  • odpowiednie nawilżenie skóry i zapewnienie jej jędrności
  • prawidłowe funkcjonowanie mózgu

Aby wszystkie te procesy, które organizm wykonuje każdego dnia mogły odbywać się bez zakłóceń, należy przyjmować około 2 litrów płynów dziennie.

Dostawa wody do firmy – jak to działa?

Nawiązanie umowy z firmą Dar Natury, która zajmie się dostarczeniem wody do twojej firmy, jest bardzo proste. Wystarczą dwa proste kroki, aby cieszyć się stałym dostęp do wody o najlepszej jakości. Możesz korzystać z przygotowanych wcześniej ofert, a także stworzyć własne zestawienie, które najlepiej będzie spełniało twoje wymagania i będzie dostosowane do potrzeb firmy.

Dostawa wody do firmy – konfiguracja zamówienia

Zamówienie powinno rozpocząć się od określenia twoich potrzeb. W formularzu należy wskazać ilość butli, którą chcesz otrzymywać z każdą dostawą, a także ich pojemność. Dostępne są butle zawierające 11 litrów oraz 18, 9 litrów. Do butli potrzebny będzie także odpowiedni dystrybutor wody. W tym momencie składania zamówienia możesz dokonać wybor dystrybutora, który najlepiej spełnia twoje oczekiwania i będzie się sprawdzał w twojej firmie. W ofercie dostępne są zarówno małe, ceramiczne dystrybutory, jak również duże, wolnostojące, z możliwością nalewania wody ciepłej i zimnej. Na tym etapie składania zamówienia dostawy wody do firmy, możesz także zdecydować się na zakup dodatków w postaci zapasu plastikowych kubeczków, wody butelkowanej, syropów, kawy czy herbaty.

Dostawa wody do firmy – podpisanie umowy

Kiedy twoje zamówienie jest już gotowe, czas na wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w którym należy podać dane kontaktowe, adres firmy, w przypadku dostawy wody do firm oraz formę płatności i dane niezbędne do jej regulowania. Na tym etapie możesz zobaczyć podsumowanie złożonego zamówienia i dokonać ewentualnych zmian, a także określić, na jak długo chcesz podpisać umowę. Czas obowiązywania umowy może wynosić 12 lub 24 miesiące. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego skontaktuje się z tobą konsultant, który zajmie się dopełnieniem wszystkich formalności, a także zostanie ustalony pierwszy termin dostawy wody oraz cykliczność kolejnych dostaw.

Dostawa wody do firmy – dostarczenie wody

W podanym przez ciebie terminie dostawca przywiezie określoną liczbę butli wody oraz dystrybutor. Zgodnie z twoimi preferencjami, dostawy będą odbywały się cyklicznie. Dostawca będzie przywoził wodę w wyznaczonych terminach, a także zabierał puste butle. Dostawa wody do firm to nie jedyna możliwość współpracy. Jeśli w domu pragniesz mieć stały dostęp do dobrej jakości wody, możesz skorzystać również z dostawy wody do domu. W tym przypadku, proces zamówienia wygląda tak samo, jak w przypadku dostaw wody do firm.