Laser to nowoczesne urządzenie pozwalające szybko i trwale usunąć włosy, ale także odmłodzić skórę. Zabieg depilacji laserowej Wrocław polega na wyemitowaniu specjalnej energii, którą pochłania zawarta we włosie melatonina.

Skóra wygładza się, staje się delikatna, a także pozostaje…

  • higieniczna
  • niepodrażniona
  • no i oczywiście idealnie pozbawiona włosków

Inwestycja włożona w zabieg laserowy zwraca się z nawiązką. A wszyscy doskonale wiemy, z jakimi problemami wiąże się usuwanie owłosienia, zaczynając od wysypki po goleniu, a kończąc na wrastaniu włosów.

Nowoczesne usuwanie owłosienia

…niejedno ma imię – depilacja bikini, twarzy…

Depilacja laserowa Wrocław to nie tylko depilacja nóg, ale także usuwanie włosów z innych części ciała, czyli…

  • depilacja bikini – współcześnie niemal obowiązkowy zabieg pielęgnacyjny. O depilację bikini dbamy zresztą nie tylko latem, ale i przez cały rok. To nie tylko moda, ale i higiena.
  • depilacja twarzy – bo włoski na twarzy potrafią zepsuć efekt idealnie dopieszczonej cery. Bez włosków w okolicach warg i nosa czujemy się czysto, higienicznie i kobieco. Czujemy się zadbane. Bo przecież w czasie kontaktu z drugim człowiekiem największą uwagę zwracamy właśnie na twarz.

Co jeszcze? – depilacja laserowa promocja

Usuwanie włosów to nie jedyne, co potrafi nowoczesny laser. Przede wszystkim w ramach usługi depilacja laserowa promocja dostępne są obniżki zabiegów. Gabinet kosmetyczny oferuje także:

  • zamykanie naczynek – oczywiście z użyciem lasera, co daje spektakularne efekty
  • odmładzanie skóry – pozbywanie się za pomocą lasera drobnych zmarszczek, uszkodzeń i zmian. Za pomocą pogrzania górnych warstw skóry czynimy cerę piękną, gładką i promienną.
  • pozbywanie się trądziku – w ramach zwykłego zabiegu lub usługi depilacja laserowa promocja. Zaburzenia w kolorycie skóry doświadcza wiele osób, nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Powodem jest nieprawidłowe funkcjonowanie melanocytów, czyli komórek, które wytwarzają melatoninę – barwnik skóry. Plamy wyglądają nieestetycznie i pojawiają się w różnych miejscach na całym ciele. Laser mówi stop przebarwieniom. To bardzo skuteczna metoda pozbycia się raz na zawsze szpecących plam.
  • zamykanie naczynek – zarówno na twarzy, jak i na skórze. Rozszerzone naczynka sprawiają, że skóra wygląda zdecydowanie starzej. Niejedna osoba zawsze marzyła, aby mieć znowu spójną kolorystycznie cerę, bez szpecącego rumienia, a zabieg zamykania naczynek to umożliwia.

Czy depilacja laserowa Wrocław jest bezpieczna w dobie koronawirusa?

Wszyscy mamy te obawy i doskonale je rozumiemy. Boimy się, że fundując sobie depilację bikini złapiemy przy okazji koronawirusa. Jednak salony oferujące zabiegi laserowe starają się w imię bezpieczeństwa swoich klientów przestrzegać reguł zwiększonej higieny. Czyli przede wszystkim starannie dezynfekują łóżka, biurka, terminale płatnicze, a także takie inne akcesoria jak długopisy czy notesy albo klucze. Ponadto pacjenci proszeni są o płacenie gotówką – oczywiście w granicach możliwości.

Najważniejsze jest jednak wprowadzenie atmosfery solidarności w obliczu COVID-19. Abyśmy wszyscy dbali o dwumetrowy odstęp, stosowali środki dezynfekujące i nie zapominali o maseczkach ochronnych.