Mimo że lato ma z pewnością większa rzeszę zwolenników, to jesień również potrafi być piękna. Wystarczy spojrzeć przez okno w słoneczny dzień, aby zachwycić się niezliczoną liczbą barw i odcieni. Jesień to także pora roku, podczas której pewne kolory wyglądają po prostu zjawiskowo. Jednym z nich jest intensywne bordo.

Bordo – kolor jesieni

Bordowy kolor to świetna alternatywa dla popularnych jesiennych barw, takich jak brąz, czerń czy granat. Przecież wszystko może się znudzić, prawda? Bordowy zrywa z zachowawczymi i mocno eksploatowanymi odcieniami, pozostając nadal dość bezpiecznym wyborem. Dlaczego? Przede wszystkim jest to kolor, który nie pogrubi nas, natomiast doda znacznego ożywienia jesiennej stylizacji. Z czym łączyć bordo? Z czernią, beżem, a także wiśniową czerwienią lub bladym różem. Opcji jest zatem naprawdę wiele!

Lakiery hybrydowe Lipstick 3.0 – piękne kolory i wysoka jakość

Kolor bordowy stał się również inspiracją do postania nowej kolekcji lakierów hybrydowych o nazwie Lipstick 3.0 – https://www.indigo-nails.com/pl,lipstick-3-0.html. Od kogo? Oczywiście od Indigo Nails! Można zatem być pewnym kilku rzeczy – doskonałej pigmentacji i intensywnego koloru, ponadprzeciętnej przyczepności, bardzo przyjaznej aplikacji oraz wielotygodniowej trwałości. Zero smug, zalanych skórek i odprysków, czyli wszystkiego tego do czego przyzwyczaiło swoje klientki Indigo Nails.

Lipstick 3.0 to pięć wyjątkowych lakierów hybrydowych w odcieniach bordo:

  • Furia – ciemny, drapieżny, a przy tym niezwykle kobiecy odcień bordowego;
  • Alibi – intensywny bordo z dodatkiem zmysłowego fioletu;
  • Oh Boy – jagodowy odcień z delikatnym, bordowym akcentem;
  • Lady Kung Fu – mistrzowskie połączenie ciemnego różu z jagodą;
  • Pruderia – fuzja delikatnego różu i intensywnego fioletu.

Każdy z powyższych kolorów nadaje się idealnie do tworzenia wyjątkowych zdobień i efektów. Syrenka? Metal Manix? A może efektowne Holo? Obojętnie, który z nich wybierzesz, każdy będzie świetnie wyglądał na Twoich paznokciach.

Zainspirowana? Skuś się na hit tej jesieni – bordowe lakiery hybrydowe!