Jeśli szukasz pudełka w dobrej jakości, przy tym atrakcyjnego i bezpiecznego w użytkowaniu, wybierz Packhelp.

O firmie

Nasza firma produkuje szeroki asortyment opakowań. Wszystkie ich rodzaje i warianty wykonane są z materiałów o bardzo wysokiej jakości, które są przyjazne dla środowiska. Działamy na platformie internetowej, posiadamy nowoczesne oprogramowanie, które pozwala na samodzielne projektowanie pudełek.

Projektowanie

U nas możesz sam zaprojektować swoje pudełka korzystając z internetowego kreatora packaging online lub przygotowanych wykrojników.

W jasny i przejrzysty sposób stworzysz własne pudełko, nadając mu indywidualny charakter. Możesz korzystać ze sprawdzonych pomysłów lub inspiracji naszych klientów. Nasza aplikacja oferuje indywidualny projekt nadruku i wizualizację 3D. Możesz także projektować na specjalnych liniach, które bardziej doświadczonym użytkownikom umożliwiają korzystanie z ulubionych aplikacji i narzędzi komputerowych.

Składanie zamówień

Zamawiasz produkt i czekasz na przesyłkę. Czas oczekiwania na realizację jest krótki, maksymalnie do 14 dni. Możesz zamawiać już od 30 sztuk pudełek. Ceny są przystępne. Płacisz w wybranej przez siebie formie.

Oferta Packhelp

W ofercie firmy znajdziesz opakowania w różnych rozmiarach i wariantach. Są skrzynki pocztowe, pudełka na produkty i pudełka wysyłkowe.

Skrzynki pocztowe charakteryzują się prostym stylem. Na zewnątrz białe, od środka szare. Znakomicie nadają się do prezentacji Logo firmy czy produktu. Wykonane są z trójwarstwowej tektury falistej. Mają praktyczne zamykanie ( klapki i skrzydełka), są wytrzymałe w transporcie. Mogą występować w wersji kolorowej, co czyni z nich idealne rozwiązanie dla wymagających klientów.

Pudełka na produkty mają postać klasyczną (pionowa konstrukcja, łatwe zamykanie, doskonały papier Chromocard) lub dwuczęściową (konstrukcja pozioma z elegancką pokrywą, możliwość  zastosowania ozdobników, znakomity jakościowo papier Arktika).

Pudełka wysyłkowe Eco wykonane są z grubszej i bardziej wytrzymałej tektury falistej, dostępne w sześciu rozmiarach od 26 do 240 litrów. W zależności od rozmiaru używamy kartonu trójwarstwowego B flute lub pięciowarstwowego EB flute. Doskonałe dla firm wysyłkowych i kurierskich. Pudełka są wytrzymałe na obciążenia i nie odkształcają się.

Cechy naszych pudełek

Nasze pudełka są oryginalne, mają indywidualny, niepowtarzalny charakter.

Znajdziesz  u nas opakowania w wersji Eco.

Z nami wypromujesz swój produkt i markę!

Dzięki nam Twoje Logo będzie rozpoznawalne!

Pudełka Packhelp są proste i praktyczne. Dla wymagających klientów posiadamy pudełka stylowe i eleganckie. Do opakowania dużych produktów przygotowane mamy wytrzymałe i solidne pudła, znakomicie sprawdzające się w transporcie.