Wieczór panieński można zorganizować na wiele sposobów, jednak zawsze jednym z jego elementów jest impreza w domu lub w klubie albo wystawna kolacja – podana klasycznie lub w formie szwedzkiego stołu. Oznacza to, że przyjęcie musi się gdzieś zacząć lub skończyć, a takie miejsce trzeba odpowiednio udekorować. Z pomocą przychodzą tematyczne ozdoby. Będziesz zaskoczona ich dużym wyborem, a także niskimi cenami.

Balony inne niż wszystkie

Dzięki balonom każde pomieszczenie nabiera ciekawego i nietuzinkowego charakteru. Można zatem szybko zmienić wygląd salonu czy pokoju hotelowego i dodać mu imprezowego szyku. Jeżeli jednak zależy Ci na nietuzinkowych dekoracjach, to zrezygnuj z klasycznych produktów na rzecz balonów układających się w kształty napisów: „love”, „girl”, „party”. Niezwykle ciekawie wyglądają też balony w rozmaitych kształtach geometrycznych, np. prostopadłościanów. Idąc w kierunku klasyki możesz też zdecydować się na serca, ale niekoniecznie czerwone. Efektownie wyglądają balony różowe, srebrne, złote i białe.

Papierowe girlandy

Są nie tylko piękne i efektowne, ale też ekologiczne. Wykonane z papieru girlandy świetnie prezentują się zawieszona na karniszu lub pod sufitem. Z pomocą kilku czy kilkunastu tanich sznurków, stworzysz ciekawą kompozycję przypominającą pajęczą sieć. Może ona rozchodzić się promieniście od lampy aż do narożników pokoju. 

W pakiecie z girlandami warto wybrać rozety i pompony https://decomaxparty.pl/37-wieczor-panienski.  Na początku będą wyłącznie dekoracją, a w miarę upływu czasu i jak impreza się rozkręci, uczestniczki na pewno chętnie wykorzystają je w roli gadżetów do tańca i zabawy.

Tematyczne napisy

Trzeba podkreślić, że ta impreza to nic innego, jak szampański wieczór panieński. Niech napisy o tym, że bawi się tu przyszła panna młoda są widoczne już od progu! „Bride to be” w formie nadruków na balonach czy „Wieczór panieński” ułożone z liter znajdujących się na kartonowych chorągiewkach to jasny znak, że to miejsce zostało opanowane przez dziewczyny!

Na balonach czy girlandach można też znaleźć inne tematyczne hasła takie jak „żona”, „dancefloor”, „yes” czy „gorączka panieńskiej nocy”. Niektóre z nich nadadzą się do oznaczana miejsc dodatkowych atrakcji, np. „drinks” przy barze lub „photo booth” przy budce fotograficznej z akcesoriami.