Randki to jeden z najfajiejszych sposobów spedzania wolnego czasu. I mimo, że mówiąc randka najkczesciej myśłimy o relacjach romantycznych, to randkować można na różne sposoby. Randka to po prostu czas spędzony we dwoje z intecją poznania się lub zbudowaniu lub pogłebienia rekacji.

Gdzie iść na randkę, żeby było idealnie?

Wydawać by się mogło, że znalezienie miejsca, żeby nietuzinkowo spędzić czas we dwoje to nic trudnego. Wokół nas pełno jest muzeów, galerii sztuki, klubów, parków i wyśmienitych restauracji. Nic tylko wybierać. Marzy Ci się randkowe śniadanie – lista super śniadanowni jest dłuższa niż książka telefoniczna. Chcesz potańczyć? Żaden problem! Klubów do wyboru, do koloru. Teatr? Nic prostszego! Kuoujesz bilet w inernecie i w promilu kilkudziesieciu km zajdziesz coś dla siebie.Kino? Jeszcze prościej. Dołóż do tego parki, bulwary Wisły, urocze kafejki oraz niezliczone hotele i wydawałoby się, ze pomysłów na randki w Warszawie nigdy Ci nie zabrakie.

Ale okazuje się, że dobry i nietuzinkowy pomysł na randkę to zmarwienie wielu z nas. Bowiem tajemnica randkowego sukcesu tkwi gdzie indziej. Mniej chodzi o miejsce, a bardziej o pomysł na randkę. O element zaskoczenia, o niespodziankę i o różnorodność spotkań z osobą na której chcemy zrobić wrażenie.

Co więc zrobić, kiedy nie masz pomysłu na randkę? Kiedy czujesz, że byliście już wszędzie, albo kiedy nie chcecie być tam, gdzie są wszyscy? Co zrobić, kiedy czujesz, że szałowe miejsce to za mało, żeby zrobic na nim lub na niej szałowe wrażenie?

Czy pomysł na idelaną randkę istnieje?

Możesz się głowić. Możesz próbować i możesz też nieustajaco testować. I miałoby to nawet spory urok, gdyby nie fakt, że ngdy nie wiesz ile żyć ma Twój randkowy bohater i kiedy partner czy partnerak powie stop. Mam dosyć randkowych eksperymentów!

Żeby zminimalizować ryzyko nieudanych randek warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy o randkach wiedzą wszystko. W sieci dużo jest pomysłów na to, gdzie udać się na randkę. Jeżeli jednak do supermiejscówek dodasz jeszcze niezwykły, unikatowy pomysł na wspólne spędzenie czasu, to sukcess Twojej randki zarówno w dużym mieście, jak i w każdym innym miejscu będzie gwarantoway. Warto sięgnąc po poradniki, które napisali Ci, którzy randkują naprawdę, a nie tylko o randkach słyszeli. Bo dobra randka to super pomysł, sprawdzone miejsce i dobre wyczucie potrzeb i nastrojów partnera. A taką wiedzą dzielić się mogą jedynie randkowi koneserzy.

Sięgając po pomysł na randkę idealną dobrze jest poszukać poradnika napisanego tak, żeby był skarbnicą wiedzy zrówno dla niej, jak i dla niego. Bo przecież randki inicjujemy razem. Raz on, a innym razem ona.