Armia najdroższej krwi Jezusa Chrystusa

Autor:
Rudolf Szaffer
Wydawnictwo:
Arka Wrocław
Liczba stron:
315
Format:
12 cm x 16 cm, oprawa miękka
ISBN-13/EAN:
9788385647348
ISBN-10:
8385647341
Rok wydania:
2006 r.
Realizacja:
2-5 dni + wysyłka
Cena: 17.90 zł
Cena rynkowa: 19.30 zł

Rudolf Szaffer,  Armia najdroższej krwi Jezusa Chrystusa,  2006 r. : fragment tekstu:
(...)
O WIELKIEJ CZCI NALEŻNEJ JEZUSOWI EUCHARYSTYCZNEMU
Matka Boża: "Jeżeli nieuszanowanie wobec Najświętszego Sakramentu jest ciężkim grzechem dla wszystkich dzieci Kościoła, to na tym większą karę zasługują niegodni słudzy ołtarza. Z nieuszanowania bowiem, t jakim obchodzili się z Najświętszym Sakramentem, pochodzi lekceważenie Go przez innych katolików. Gdyby ludzie wiedzieli, że kapłani zbliżają się do tych świętych tajemnic z należytą czcią i nabożeństwem, to zrozumieliby wówczas, że sami powinni tak postępować." (Fragment z książki Marii z Agredy Mistyczne miasto Boże Michalineum, 2000 r.).
Tym, którzy ani umysłem, ani sercem pojąć tego nie mogą lub nie chcą, przypomina się zarządzenie Kościoła: 171. Konferencja Plenarna Episkopatu Polski (10.12.1980), kierując się wskazaniami Stolicy Apostolskiej, w pkt. X mówi: W diecezjach Polski przyjmuje się Komunię Świętą z rąk celebransa do ust, klęcząc. Przepisy te należy zachować także w Mszach dla grup specjalnych. W szczególnych okolicznościach, w których uklęknięcie jest bardzo utrudnione, np. poza kościołem na deszczu, można przyjąć Komunię stojąc. Nie można też wymagać klękania od ludzi obciążonych kalectwem lub chorobą.
Papież Jan Paweł II wielokrotnie przypominał i ostrzegał, że Komunii Świętej nie wolno przyjmować na stojąco i na rękę! To jest wielka profanacja! Tylko kapłani mają zezwolenie dotykać Ciało Chrystusa. Tylko konsekrowane ręce. Tak było zawsze w Tradycji Kościoła. Nikt nie ma prawa dotykać Ciała Chrystusa, tylko kapłan. Podczas przemienienia należy klękać -rzeczą najważniejszą jest adoracja naszego Pana.(...)
Nadużycia te potępił Paweł VI w Instrukcji Memoriał Domini oraz Jan Paweł II w Liście o Eucharystii Domini-
cae Cencie (por. Cud Eucharystyczny w Lanciano: Szatan istnieje naprawdę; Ostrzeżenie z zaświatów - patrz katalog na końcu książki).
Zawsze kochajcie Boga. Miłością napełnijcie wasze serca. Pamiętajcie, że wasz Pan był na Krzyżu z powodu grzechów całego świata. Módlcie się i adorujcie, jak to czynił Jezus, gdy modlił się do naszego Ojca Niebieskiego.
Pan Jezus powiedział Św. Faustynie
Pragnę jednoczyć się z duszami ludzkimi, rozkoszą Moją jest jednoczyć się z duszami. Wiedz o tym córko Moja, kiedy przychodzę w Komunii Św. do serca ludzkiego, mam ręce pełne łask wszelkich i pragnę je oddać duszy, ale dusze nawet nie zwracają uwagi na Mnie, pozostawiając Mnie samego, a zajmując się czym innym. O, jak Mi smutno, że dusze nie poznały Miłości. Obchodzą się ze Mną, jak z czymś martwym (Dz. 1385).
Przed Komunią Świętą
Matko Najświętsza, użycz mi Twojego Niepokalanego Serca, abym w Nim złożył Jezusa ukrytego w Hostii Świętej, i ofiaruj Ojcu Niebieskiemu w intencji uświęcenia i zbawienia duszy mojej; oraz w intencji.....................
- Niech Ciało i Krew Pana Jezusa strzeże duszy mojej na żywot wieczny. Amen.

Książki kupowane lub oglądane razem z pozycją "Armia najdroższej krwi Jezusa Chrystusa":


Inne książki autora pozycji "Armia najdroższej krwi Jezusa Chrystusa":Newsletter
  
 

 

Żywot i Bolesna Męka Pana Naszego Jezusa Chrystusa i Najświętszej Matki Jego Maryi wraz z Tajemnicami Starego Przymierza

Anna Katarzyna Emmerich

144.00 złNareszcie, po długim oczekiwaniu wyszło wznowienie tej publikacji. Książka ta jest ulepszona i ...

 

Święta Pani

Fulla Horak

19.90 zł

Autorka książki z ateistki stała się wielką mistyczką. W cudowny sposób uniknęła śmierci w ...
przejdź do: treści | menu | menu koszyka | wyszukiwarki

Moja torba
Książki:
brak
Wartość:
0 zł
Dopuszczalne formy płatności: MasterCard, Visa, Ecard


Pętla Czasu

Armia najdroższej krwi Jezusa Chrystusa, Szaffer Rudolf - księgarnia PętlaCzasu.pl