Zbliżające się wielkimi krokami Boże Narodzenie co roku przychodzi… o kilka dni za wcześnie. Tyle spraw jest do załatwienia, tyle potraw do przygotowania, a przede wszystkim tyle prezentów do zaplanowania i zapakowania, że chcielibyśmy, aby grudniowe popołudnia i wieczory trwały odrobinę dłużej. Pomysły na prezenty świąteczne dla najbliższych to, jak co roku szukanie inspiracji w codziennych zajęciach, pasjach i wspólnych zainteresowaniach.


Boże Narodzenie jest jednak co roku chwilą niepewności, gdy wyczekujemy reakcji obdarowanej osoby. Jak uniknąć długiego planowania, dobierania prezentu dla najbliższych, bezcelowego spacerowania sklepowymi alejkami z nadzieją znalezienia tego jedynego, wyjątkowego, niepowtarzalnego upominku? Wystarczy skorzystać z pięciu uniwersalnych, a jednocześnie stwarzających możliwość osobistego zaangażowania pomysłów na świąteczne prezenty, które spodobają się na 100%.

Perfumy: wyjątkowy podarunek dla ukochanej osoby

Wybór perfum dla ukochanej osoby to coś więcej, niż zakup i spakowanie ozdobnego flakonu. Ktoś najważniejszy w Twoim życiu, otacza się zapachami, które wyrażają jego osobowość i preferencje. Pokaż ukochanej osobie, jak ważna jest dla Ciebie, dobierając zapach, który pokrywa się z jej gustem. Ekskluzywne, kultowe perfumy to znakomity wybór. Z mody nie wyjdą zapachy od Chloe, Diora, Calvina Kleina. Pozwól, że obdarowana osoba otuli się znakomitym zapachem. Wybierając zestaw perfumowany sprawiasz, że zapach unosi się nawet przy kąpieli

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów

Osoby, które chcesz obdarować pięknem na co dzień, z pewnością ucieszą się z ekskluzywnego kremu do twarzy, który zapewni skórze nawilżenie, młody wygląd oraz zrewitalizuje jej komórki. Produkty Shiseido to uniwersalny, wyjątkowy pomysł na prezent dla mamy, siostry lub przyjaciółki. Panie będą zachwycone również kosmetykami do włosów, dzięki którym będą mogły zadbać o ich doskonałą kondycję, np. produktami Kerastase. Pielęgnacja ciała w połączeniu z pięknym zapachem to gwarancja relaksu, odprężenia po spotkaniach w rodzinnym gronie.

A może coś nietypowego?

Jak wybrać nietypowy prezent, aby obdarowana osoba nie poczuła się niezręcznie? Jeśli relacja z obdarowywaną osobą jest głęboka i wiesz, z jakiego prezentu będzie zadowolona, możesz wybrać dokładnie taki przedmiot. Masz pewność, że trymer do twarzy będzie strzałem w dziesiątkę? Nie zastanawiaj się. Prezentem o uniwersalnym charakterze są świece, które swym wyjątkowym zapachem roztaczają w całym domu zapach Świąt. Ekskluzywne świece Bath & Body Works to pomysł na prezent, który spodoba się każdemu.