19 grzechów śmiertelnych Jak naprawić najczęstsze usterki oprogramowania

Autor:
Michael Howard ,   John Viega ,   David LeBlanc
Wydawnictwo:
MIKOM
Liczba stron:
363
Format:
16.6x23.8cm, oprawa miękka
ISBN-13/EAN:
9788301147167
ISBN-10:
8301147164
Rok wydania:
2006 r.
Realizacja:
2-5 dni + wysyłka
Cena: 39.00 zł
Cena rynkowa: 54.90 zł

Michael Howard,  John Viega,  David LeBlanc,  19 grzechów śmiertelnych Jak naprawić najczęstsze usterki oprogramowania,  2006 r. : Zabezpieczajmy swoje oprogramowanie przez eliminację błędów w kodach już na starcie.
Jest to książka niezbędna dla wszystkich zajmujących się programowaniem niezależnie od platformy, języka programowania i rodzaju aplikacji. Omawia 19 grzechów dotyczących bezpieczeństwa oprogramowania i pokazuje jak im zapobiegać. Autorzy, Michael Howard i David LeBlanc, którzy na co dzień uczą pisania programów pracowników firmy Microsoft we współpracy z Jonhem Viega, człowiekiem, który ujawnił wszystkie 19 śmiertelnych grzechów programowania, napisali ten praktyczny poradnik. Szczegółowe przykłady kodu pokazują dokładnie gdzie występują wady, a także sugerują sposoby naprawy i obrony. Każdy kto pisze programy, potrzebuje tej książki.

Książki kupowane lub oglądane razem z pozycją "19 grzechów śmiertelnych Jak naprawić najczęstsze usterki oprogramowania":








Newsletter
  
 


 

Jak zrobić wszystko korzystając z MP3 i cyfrowego dźwięku

Dave Johnson

40.48 zł

Naucz się obsługiwać po - Napsterowe środowisko sieciowej wymiany plików, popraw jakość ...




przejdź do: treści | menu | menu koszyka | wyszukiwarki

Moja torba
Książki:
brak
Wartość:
0 zł
Dopuszczalne formy płatności: MasterCard, Visa, Ecard


Pętla Czasu

19 grzechów śmiertelnych Jak naprawić najczęstsze usterki oprogramowania, Howard Michael - księgarnia PętlaCzasu.pl